امروز:  پنجشنبه، 28 تير ماه، 1397
Preview Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
اخبار برگزیده شوش

مشکل نقدینگی پگاه برای خرید تجهیزات جدید

راه اندازی وزنه برداری شهرستان شوش

رسمی غلط و مرگبـار

 

چغندرقند کشاورزان شوشی مشتری ندارد

نماینده شوش: هدف اصلی تروریست‌ها صحن مجلس بود

اسامی هیئت مدیره جدید منطقه ویژه اقتصای شوش

هشدار مسئول حراست شبکه بهداشت شوش

جزئیات جدید از قتل هولناک پدر و پسر در شوش

 

بازدید میرشکاک از پروژه های بیمارستان شوش

تکمیل ساخت دو پروژه مهم بیمارستان شوش

جزئیات کشف محموله برنج قاچاق در شهر الوان

چاپ کتاب آموزش و پرورش شوش در گذر تاریخ

نگاهی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان شوش

مرگ دلخراش یک کشاورز در شوش

اداره آموزش‌ و پرورش شوش در احتضار

دستگیری رمال و فالگیر کلاهبردار در شوش

ویژه نامه سالروز شهادت فرمانده شهید صفر احمدی

انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شوش

شهرستان شوش در مسیر توسعه ی سیاسی

شوش و تغییرات مدیریتی

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 2

معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش

دستگیری عوامل ناامنی در منطقه ابراهیم آباد

تغییر در راس آموزش و پرورش شهرستان شوش

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 1

اعلام اسامی پرستاران نمونه شهرستان شوش

ترکیب آینده شورای شهر شوش

وضعیت تعاونی ها در شهرستان شوش

گفت و گو با عبدالحسین چعب رزمنده دوران جنگ

دکتر میرشکاک: برای جوانان شوش افسوس می خورم

 
 
 
 
 
 

اشراف کامل دستگاه قضایی به فضای مجازی شوش

ایجاد 226 فرصت شغلی در شهرستان شوش

شهرداری شوش و حلقه مفقوده آن

نگاهی به عملکرد شورا و شهرداری شوش

اعتراضات پنهانی علیه شاه در کاغذ پارس

ماجرای دبیر ریاضی در شوش که ضد شاه بود

شوش، رضایت و نارضایتی - ورزش

توضیحاتی درباره حضور دکتر میرشکاک در یک جلسه

وجود 20 دور برگردان خطرساز در جاده شوش - اهواز

بیکاری در شوش؛ چالشی بزرگ و فاجعه انگیز

تشکیل یک ائتلاف بزرگ انتخاباتی در شوش

هشدار مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص شوش

 
 

تقدیر ویژه استاندار خوزستان از فرماندار شوش

آغار بازرسی سرزده از ادارات شهرستان شوش

بلاتکلیفی کارکنان بازنشسته نیشکر هفت تپه

عدم پرداخت مطالبات ذرت کاران شهرستان شوش

  کد خبر: 10737      ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 23 شهريور ماه، 1395 - 03:30   ._PRINT.  تهران - ایران اُنا: ارتباط معنادار پسر 12 ساله با زن بیوه/ نقشه الهام خرگوش برای مردان/ رابطه شیطانی؛ وقتی شوهرم به خانه آمد من و علی در اتاق تنها بودیم
ارتباط معنادار پسر 12 ساله با زن بیوه

زن بیوه که بارها به پسر دانش آموز همسایه شان تجاوز کرده و وی رابه سوی باتلاق افیونی کشانده است تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

راز این پسر نوجوان تا روزیکه او بخاطر فروش مواد بازداشت نشده بود، پنهان ماند و هیچ کس ندانست وی هدف تجاوز زنی هوسران قرار گرفته است.

چندی پیش پسری نوجوان بخاطر خرید و فروش مواد مخدر در کرمانشاه بازداشت شد و پرده از سرنوشت شوم خود برداشت.

وی گفت: از 10 سالگی با نصب و تنظیم ماهواره برای همسایه ها زندگی می گذراندیم یکی از همسایه ها مدتی بود از شوهرش جدا شده بود حدود 25 سالی داشت، یک روز خواست ماهواره برایش نصب کنم وقتی کارم تمام شد هنوز آنجا را ترک نکرده بودم که دیدم این زن پای فیلم های مبتذل نشسته است او ناگهان پیشنهاد رابطه داد، من هم که همیشه این گونه صحنه ها را می دیدم وسوسه شدم و من و سحر با هم ارتباط برقرار کردیم.

یاسر ادامه داد:من از همان روز نخست پشیمان شدم اما سحر مدام به بهانه هایی زنگ می زد و من را به خانه اش می کشاند و با آشنا کردن من با شیشه وابستگی ام را هر روز بیشتر می کرد من شده بودم برده این زن که هربار زنگ می زد می فهمیدم باید بروم شیشه و هرویین بکشم از خودم بدم آمده بود اما به سحر و زهرماری های اطرافش معتاد شده بودم.

یاسر افزود:6 ماهی در این شرایط بودم تا اینکه سحر بدون اینکه به من حرفی بزند از محله مان رفت و من که به او و مواد عادت داشتم دیوانه شدم و چون تا آنروز هزینه ای برای مواد نداده بودم و همیشه میهمان سحر بودم ماندم چه کنم و خیلی زود به خرید و فروش مواد مخدر روی آوردم تا اینکه الان بازداشت شدم و در 16 سالگی باید به زندان بروم.

بنابه این گزارش، بازپرس پرونده دستور داد تا یاسر به کانون اصلاح و تربیت انتقال یابد و سحر به اتهام اغفال و تجاوز به پسری در 12 سالگی تحت تعقیب قرار گیرد.

نقشه الهام خرگوش برای مردان

زن روانشناس با طراحی سناریوی فریبکارانه دست به کلاهبرداری 5 میلیاردی زد.

روز 15 شهریور ماه سال جاری چند مرد با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان از ماجرای گرفتار شدن در دام فربیکاری مدیر یک شرکت به نام مهر بازرگان سعید خبر دادند.

در ادامه بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 2 دستور داد تا تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران برای افشاگری و دست گیری عامل این کلاهبرداری وارد عمل شوند.

وکیل شاکیان پرونده در این مرحله تحت تحقیق در پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و به ماموران گفت: زن جوانی به نام الهام با تاسیس شرکت مهر بازرگان سعید و تبلیغات زیاد در روزنامه های و فضای مجازی ادعا کرده که می تواند وام های میلیونی بگیرد و مدارک تحصیلی معتبر به ثبت برساند که به همین شیوه افراد زیادی به دفتر کاری این زن مراجعه کرده و با پرداخت پول های میلیونی به انتظار انجام شدن کارهایشان بوده اند اما پس از مدتی الهام با همه پول های دریافتی ناپدید شده است.

در ادامه یکی از شاکیان پرونده به ماموران گفت: سال 92 از طریق آگهی روزنامه با شرکت مهر بازرگان سعید آشنا شدم و با مراجعه به این دفتر برای دریافت وام بانکی خود اشتغالی با نرخ 4 درصد با مدیر شرکت صحبت کردم و برای انجام کارهای بانکی مبلغ 5 میلیون تومان به حساب زن جوان ریختم و در این مدت به بهانه های مختلف مرا سرگرم کرد تا اینکه چندی پیش متوجه شدم وی دفترش را تعطیل کرده و ناپدید شده است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که این شرکت تحت عنوان فعالیت های عمرانی و ساختمانی به ثبت رسیده اما بر خلاف اساسنامه شرکت این زن به بهانه "قرارداد مشاوره" از طعمه هایش برای گرفتن وام های میلیونی با سودکم از بانک های مختلف پول هایی را به جیب زده و پس از مدتی با تعطیل کردن دفتر کاری اش ناپدید شده است.

در این مرحله ماموران متوجه شدند الهام در منطقه های صادقیه، ستارخان، میرداماد، خیابان گاندی دفترهای کاری اش را به با پرداخت چک اجاره کرده و بعد از تعطیل شدن کارش زمانیکه صاحب دفترهای کاری برای نقد کردن چک های اجاره به بانک مراجعه کردند با حساب خالی این زن روبرو شده اند.

در ادامه ماموران با بررسی آلبوم مجرمان سابقه دار موفق شدند الهام 32 ساله را که در گذشته نیز به اتهام کلاهبرداری دستگیر شده بود را شناسایی کنند.

کارآگاهان با تحقیقات گسترده توانستند مخفیگاه این زن جوان را که کارشناس ارشد رشته روانشناسی است در منطقه مرزداران شناسایی کند و درعملیات غافلگیرانه این زن دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت : از شیوه و شگرد های رایج مورد استفاده در کلاهبرداری ها بویژه در خصوص خرید لیزینگی خودرو و تهیه تسهیلات بانکی با نرخ بهره بسیار کم ، سوء استفاده افراد کلاهبردار از عناوین دولتی و طرح ادعاهای دروغین داشتن رابطه با وزارتخانه های مهم دولتی و همچنین سیستم بانکی است که در این پرونده نیز شاهد طرح همین موضوعات از سوی متهم و متأسفانه اعتماد بی مورد دهها مالباخته ، صرفا به این ادعاها و پرداخت مبالغ هستیم .

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، با اشاره به ارزش میلیاردی پرونده افزود: با شناسایی دهها مالباخته و جمع بندی شکایت های مطرح ، تاکنون ارزش پرونده به بیش از 5 میلیارد تومان برآورد شده و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران قرار دارد و افرادی که به این شیوه و شگرد طعمه این زن فریبکار شده اند به به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در منطقه جنت آباد شمالی ، خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.

رابطه شیطانی؛

وقتی شوهرم به خانه آمد من و علی در اتاق تنها بودیم

بازسازی صحنه جنایت خیابان جماران پس از 10 ماه در قتلگاه مادربزرگ و نوه اش صورت گرفت.

ساعت 12 ظهر 23 آبان ماه سال گذشته ماموران کلانتری 123 نیاوران در جریان ماجرای کشته شدن مادربزرگ و نوه اش در خانه قدیمی در منطقه جماران قرار گرفتند.ماموران در محل با جسد زن 70 ساله و در راه پله های ساختمانی روبرو شدند و زمانیکه وارد طبقه اول شدند با جسد نوه این مادربزرگ 29 سال که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

همین کافی بود تا تیمی ازماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی در قتلگاه حاضر شوند و تحقیقات فنی را آغاز کردند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند که همسر قربانی جنایت و یکی دیگر از نوه های این خانواده پس از قتل ناپدید شده اند و تحقیقات برای دستگیری آنها ادامه داشت تا اینکه روز 8 آذر ماه زن و پسرعموی مقتول با مراجعه به پلیس خود را تسلیم ماموران کردند.

با گذشت 10 ماه از زمان جنایت با توجه به اعترافات همسر و پسر عموی مقتول بازسازی صحنه جنایت امروز ساعت 10:30 دقیقه در محل حادثه در خیابان جماران، خیابان سبزی کوچه کامیار با حضور ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران وبازپرس مدیر روستا و تیم تشخیص هویت برگزار شد.

زن میانسال که در این سناریوی هولناک پسر و مادرش را از دست داده قبل از حضور تیم های پلیسی به رکنا گفت: پسرم در طبقه نخست ساختمان مادرم زندگی می کرد و شب قبل از جنایت پسرم در ماموریت بود و همسرش نیز در خانه پدرش رفته بود که آخر شب بود که پسرم به خانه مان آمد و صبح زمانیکه قصد داشت دوباره به محل کارش برود برای عوض کردن لباس هایش به خانه اش رفت.

ساعت 9:30 صبح بود که پسرم رسول با من تماس گرفت و ادعا کرد که در خانه باز نمی شود و از من خواست تا شماره کلید ساز را در اختیارش قرار دهم و پس از یک ساعت هر چه با او تماس گرفتم رسول جوابی به من نداد که همین باعث نگرانی ام شد و به سمت خانه اش که نزدیکی خانه مان بود حرکت کردم.

وقتی وارد خانه شدم با جسد پسرم در راهروی ورودی ساختمان روبرو شدم و سپس مادر 70 ساله ام را که در سالن پذیرایی خانه پسرم غرق خون روی زمین افتاده بود مشاهده کردم و احتمال می دادم که قتل از سوی فریبا که با پسرم اختلاف داشته صورت گرفته است و خیلی زود ماموران پلیس آگاهی و بازپرس مدیر روستا در تماس ماموران پلیس در محل حاضر شدند.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات از محل حادثه به خانه پدری عروسم رفتند و متوجه شدند که وی از صبح روز جنایت ناپدید شده و همین کافی بود تا ماموران او را به عنوان مظنون نفر اول تحت ردیابی قرار دادند.

مادر قربانی جنایت افزود: پس از چند روز ماموران پی بردند که پسر عموی رسول نیز در این قتل نقش داشته تا اینکه پس از 14 روز فریبا و پسرعموی رسول (علی) که به شهرهای شمالی رفته بودند به تهران بازگشته و خود را تسلیم ماموران کردند.

به گزارش پرونده علی 19 ساله به ماموران گفت: همراه رسول به ماموریت کاری رفته بودیم و در راه بازگشت به خانه اش بودیم که ادعا کرد که با همسرش فریبا اختلاف دارد و از من خواست تا به خاطر رابطه نزدیکی که به همسرش داشتم برای حل مشکلاتشان وساطت کنم و شب ساعت 3 بامداد بود که مرا جلوی در خانه مان پیاده کرد.

صبح روز حادثه به فریبا زنگ زدم تا برای حل مشکلاتشان با هم حرف بزنیم به همین خاطر به خانه شان رفتم و در حال صحبت کردن بودیم که رسول وارد خانه شد و با دیدن من درگیر شد و به همین خاطر برای ساکت کردنش مجبور به کشتنش با همدستی فریبا شدیم که ناگهان مادربزرگم نیز وارد خانه شد و با دیدن این صحنه شروع به سروصدا کرد که به ناچار او را هم به قتل رساندیم.

باتوجه به تحقیقات اولیه و اظهارات متهمان با آنکه هر دو متهم در این دو جنایت نقش داشتند اما ضربه نهایی منجر به قتل رسول را پسر جوان زده و مادر بزرگ رسول نیز به دست عروس خانواده کشته شده بود.

بدین ترتیب بازسازی صحنه این دو جنایت چند روز بعد صورت گرفت و تحقیقات در این خصوص ادامه داشت که متهمان پرونده اظهاراتی متفاوت را بیان کردند. اینبار زن جوان مدعی شد که ضربه ای که علی به مادر بزرگ رسول زده است کشنده بوده و قتل پیرزن را نیز او مرتکب شده است.

به همین خاطر صحنه بازسازی صحنه قتل در محل جنایت کلید زده شد تا راز پنهان این قتل عام خانوادگی فاش شود.

بازسازی صحنه جنایت

عقربه ساعت 10:30 دقیقه روز شنبه را نشان می داد که فریبا و علی سوار برخودروی پلیس آگاهی تهران در محل جنایت حاضر شدند و در حالیکه صحنه جرم از همان روز جنایت به هم نریخته شده بود و آثار خون روی فرش ها دیده می شد بازسازی صحنه آغاز شد.

فریبا ابتدا با چهره ای آرام به بازپرس مدیر روستا و در برابر دوربین تیم تشخیص هویت گفت: با علی داخل خانه بودیم که صدای زنگ خانه به صدا در آمد که متوجه شدیم رسول است اما توجه ای به صدای زنگ نکردیم اما رسول دست بردار نبود تا اینکه پس از دقایقی صدای رسول ازداخل راهروی ورودی ساختمان به گوش رسید.

ترسیده بودیم و رسول مدام مرا صدا می کرد و می خواست در را به رویش باز کنم که به ناچار در را به رویش باز کردم که ناگهان با دیدن من درگیر شد که ابتدا توانستیم او را آرام کنیم و رسول لحظاتی را روی مبل نشست و سرگرم صحبت بودیم و داشتم توضیح می دادم که علی برای حل مشکلاتمان به خانه آمده است که رسول با خونسردی گفت کاری به ما دارد اما ناگهان شروع به سرو صدا کرد و مادربزرگش را که در طبقه بالای ما زندگی می کند صدا زد.

در این لحظه علی با رسول درگیر شد که من برای ساکت کردنش با چاقو ضربه ای به او زدم که ناگهان دیدم مادربزرگش از پله ها پایین می آید و با دیدن ما به سمت در رفت تا اهالی محل را باخبر کند که دستش را گرفتم و ضربه ای به شانه او زدم و این در حالی بود که علی و رسول با هم درگیر بودند.

فریبا ادامه داد: مادربزرگ رسول مقاومت می کرد که از پشت ضربه به او زدم و سپس ضربه ای به شکم مادر بزرگ وارد کردم که داخل اتاق روی زمین افتاد و از شدت عصبانیت و ترس ضربات دیگری به مادربزرگ زدم و سپس علی چاقو را از من گرفت و چند ضربه پایانی به علی زد که متوجه مرگش شدیم و پس از برداشتن لباس هایم وقتی قصد خروج از خانه را داشتیم علی ضربه دیگری به مادربزرگش زد و با اطمینان از مرگ هر دو آنها پا به فرار گذاشتیم.

علی در ادامه گفت: قبول دارم که پسرعمویم را به قتل رساندم اما ضربه ای که به مادربزرگم زدم خیلی سطحی بود تا ببینم نفس می کشد یا نه که دیدم او نیز به کام مرگ فرو رفته است.

در لحظات پایانی بازسازی صحنه جنایت فریبا که به آرامی این مراسم را شروع کرده بود شروع به گریه کرد و ادعا می کرد که همسرش به او خیانت کرده است و به خاطر همین قصد جدایی از او را داشته است و همه ماجرا اتفاقی بود و هیچ نقش قتلی نکشیده بودیم.
ساعت 11:30 دقیقه جلسه بازسازی صحنه جنایت پشت درهای بسته تمام شد و متهمان برای تحقیقات بیشتر به اداره 10 پلیس آگاهی تهران منتقل شدند.

  امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع   مجاز است.


  
  ._PRINT.   Share

مرتبط باموضوع :

 ۱۶۰ مصدوم و ۶ قطع عضو  [ سه شنبه، 25 اسفند ماه، 1394 ] 327 مشاهده
 حادثه یعنی جان کارگر...  [ شنبه، 26 مهر ماه، 1393 ] 727 مشاهده
 دوست صمیمی که شیطان زندگی شد  [ شنبه، 3 آبان ماه، 1393 ] 703 مشاهده
 ربودن پسر هتلدار معروف مشهد + جزئیات  [ پنجشنبه، 18 شهريور ماه، 1395 ] 269 مشاهده
 به‌کارگیری مجدد بازنشستگان ممنوع شد  [ دوشنبه، 13 ارديبهشت ماه، 1395 ] 305 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب