امروز:  شنبه، 29 دي ماه، 1397
Preview Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
اخبار برگزیده شوش

مشکل نقدینگی پگاه برای خرید تجهیزات جدید

راه اندازی وزنه برداری شهرستان شوش

رسمی غلط و مرگبـار

 

چغندرقند کشاورزان شوشی مشتری ندارد

نماینده شوش: هدف اصلی تروریست‌ها صحن مجلس بود

اسامی هیئت مدیره جدید منطقه ویژه اقتصای شوش

هشدار مسئول حراست شبکه بهداشت شوش

جزئیات جدید از قتل هولناک پدر و پسر در شوش

 

بازدید میرشکاک از پروژه های بیمارستان شوش

تکمیل ساخت دو پروژه مهم بیمارستان شوش

جزئیات کشف محموله برنج قاچاق در شهر الوان

چاپ کتاب آموزش و پرورش شوش در گذر تاریخ

نگاهی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان شوش

مرگ دلخراش یک کشاورز در شوش

اداره آموزش‌ و پرورش شوش در احتضار

دستگیری رمال و فالگیر کلاهبردار در شوش

ویژه نامه سالروز شهادت فرمانده شهید صفر احمدی

انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شوش

شهرستان شوش در مسیر توسعه ی سیاسی

شوش و تغییرات مدیریتی

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 2

معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش

دستگیری عوامل ناامنی در منطقه ابراهیم آباد

تغییر در راس آموزش و پرورش شهرستان شوش

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 1

اعلام اسامی پرستاران نمونه شهرستان شوش

ترکیب آینده شورای شهر شوش

وضعیت تعاونی ها در شهرستان شوش

گفت و گو با عبدالحسین چعب رزمنده دوران جنگ

دکتر میرشکاک: برای جوانان شوش افسوس می خورم

 
 
 
 
 
 

اشراف کامل دستگاه قضایی به فضای مجازی شوش

ایجاد 226 فرصت شغلی در شهرستان شوش

شهرداری شوش و حلقه مفقوده آن

نگاهی به عملکرد شورا و شهرداری شوش

اعتراضات پنهانی علیه شاه در کاغذ پارس

ماجرای دبیر ریاضی در شوش که ضد شاه بود

شوش، رضایت و نارضایتی - ورزش

توضیحاتی درباره حضور دکتر میرشکاک در یک جلسه

وجود 20 دور برگردان خطرساز در جاده شوش - اهواز

بیکاری در شوش؛ چالشی بزرگ و فاجعه انگیز

تشکیل یک ائتلاف بزرگ انتخاباتی در شوش

هشدار مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص شوش

 
 

تقدیر ویژه استاندار خوزستان از فرماندار شوش

آغار بازرسی سرزده از ادارات شهرستان شوش

بلاتکلیفی کارکنان بازنشسته نیشکر هفت تپه

عدم پرداخت مطالبات ذرت کاران شهرستان شوش

  کد خبر: 12873      ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 29 فروردين ماه، 1397 - 03:30   ._PRINT.  شوش - ایران اُنا: دکتر عدنان غزی فرماندار شهرستان شوش خطاب به روسای اداراتی که به مأموریت می روند و یا برای انجام کاری از اداره خارج می گردد اظهار داشت: در چنین شرایطی که حضور ندارید یکی از پرسنل خود را در صورتی که معاون ندارید ملزم نموده که کار مردم را انجام دهند و آنان را نا امید به خانه برنگردانند تا روزی دیگر دوباره به همان اداره مراجعه کنند.
سرپرست فرمانداری شهرستان شوش  با آرزوی طول عمر با عزت برای مقام عظمای ولایت  و قدردانی از مسئولین به خاطر  استقبال خوب از مهمانان نوروزی  ؛ اظهار داشت : امسال همانند سال های قبل شاهد حضور مهمانان نوروزی و راهیان نور بودیم  و این مرهون زحمات دستگاه های « قضایی ، نظامی ، انتظامی ، اداری  ، امنیتی ، اطلاعاتی ، اصحاب رسانه و مطبوعات ، شهرداری ها ، شوراهای شهر و روستا ، بخشداران  ، دهیاران ، جمعیت هلال احمر ، فوریت های پزشکی ، برق ، آب و آتش نشانی » بود .

دکتر عدنان غزی در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شوش در سال 97 به رویکرد جدید خود از آغاز سال 1397 اشاره کرد و خاطر نشان نمود : شورای اداری از بابت « نظم و انضباط و مصوبات و هم چنین مطرح کردن عملکردها و برنامه ریزی برای مناسبت ها »  از سایر شوراها مهم تر است ، لذا از هم اکنون و در ابتدای سال عرض می کنم برخی از ادارات حضورشان در جلسات نامنظم است و گاها معاونین و در برخی موارد حتی نماینده ی خود را به جلسات می فرستند  ، در حالی که رئیس ادارات شخصا باید در جلسات حضور داشته باشند .

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش  در ادامه از ارائه ی گزارش « فرماندهی نیروی انتظامی ، رئیس اداره ی آموزش و پرورش ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  و رئیس نوسازی مدارس » قدردانی نمود  و از اجرایی شدن 104 مصوبه ی  ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد و خاطر نشان نمود :  شهرستان شوش و خرمشهر از بین کلیه ی شهرستان ها مشترکا مقام اول را کسب نمودند و خصوصا ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان که از مجموع 108 مصوبه ؛ 104 مصوبه  به اجرا درآمد و 4 مصوبه ی دیگر هم در حال اجراست و از این بایبت می بایست از نیروی انتظامی شهرستان شوش  و اعضای ستاد قدردانی نمود .

وی در ادامه با اظهار گله مندی به مسئولین که به اجرای طرح معین بی توجه بوده اند گفت :  حداکثر تا یک ماه دیگر انتظار دارم  اداراتی که امضاء کرده اند به امضای مصوبات احترام بگذارند و این طرح را در مدارس مورد نظر اجرا نمایند .

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش با توجه به نام  سال که به فرموده ی مقام معظم رهبری به «حمایت از کالای ایرانی » نام گزاری شده اظهار داشت : از این به بعد از کلیه ی مسئولین دستگاه ها انتظار دارم برای پذیرایی از همایش ها و جلسات خود از کلوچه های زنان بی سرپرست خریداری کنند تا از این طریق توانسته باشیم از این نان آوران حمایت کرده باشیم .

دکتر عدنان غزی  سپس خطاب به روئسای اداراتی که به مأموریت می روند و یا برای انجام کاری از اداره خارج می گردد اظهار داشت ک شما در مقابل حقوقی که  می گیرید مسئولیت به ارباب رجوع خود خدمت رسانی کنید و در چنین شرایطی که حضور ندارید یکی از پرسنل خود را در صورتی که معاون ندارید ملزم نموده که کار مردم را انجام دهند و آن را نا امید به خانه برنگردانند تا روزی دیگر دوباره به همان اداره مراجعه کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش  با حمایت از خبرنگاران خطاب به مسئولین اظهار داشت : خبرنگار یک رسالت عمده و خطیری را بر عهده دارد  و می بایست  به مردم و حوزه ی استحفاظی خود توجه داشته و نارسایی ها را شناسایی و هر کدام از این نارسایی ها را به هر دستگاهی که مربوط می شود  ابتدا با رئیس آن دستگاه در میان گذاشته  و در صورتی که بی توجهی شد  پوشش خبری دهد و مسئولین هم توجه داشته باشند اگر خبرنگاری به آنها نقدی داشت و یا سئوالی پرسید با این قشر برخوردنکنید ، چون خبرنگار نباید باب میل شما خبر تنظیم کند .

وی افزود : نقد معایب و محاسن کار اصلی هر خبرنگاری است اما اگر خبرنگاری که فقط به معایب بپردازد  قطعا ممکن است به وی عنوان تخریب گر و اگر فقط محاسن را مطرح کند و معایب را نادیده بگیرد آن خبرنگار رسالت خود را فراموش کرده است . و از طرفی مسئولین در فضای مجازی فقط موظف به پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران هستند اما حق ندارند  همدیگر را در فضای مجازی تخریب کنند .

مصطفی نظری داستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش در تذکری به مسئولینی که فضای حریم ها را رعایت نمی کنند خاطر نشان نمود : متأسفانه بارها مشاهده شده که در حریم سایر دستگاه ها نظیر ادارات « گاز ، برق ، آب ، شرکت نفت و حتی میراث فرهنگی » توسط دیگر دشستگاه ها مجوز صادر می شود و این گونه مجوزها  قطعا باعث یک سری  تنش ها می شود .

وی افزود : از طرفی در شهرستان شوش متأسفانه کمیسیون ماده ی 99  غیر فعال است  و پاسخگو نبودن مسئولین به مردم یکی دیگر از دغدغه های ماست  که این کار نارضایتی مردم را دربر خواهد داشت .

نظری در پایان خطاب به واحدهای حقوقی ادارات اظهار داشت : برای این واحدها می بایست از افراد مجرب استفاده شود تا پاسخ استعلام ها را بدهند که حقوق به حق مردم ضایع نگردد . امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع   مجاز است.


  
  ._PRINT.   Share

مرتبط باموضوع :

 شاهین احمد آباد قهرمان یادواره استان پاک شد  [ شنبه، 30 خرداد ماه، 1394 ] 1285 مشاهده
 مشکلات عدیده ساکنان مسکن مهر شوش  [ دوشنبه، 1 آبان ماه، 1396 ] 373 مشاهده
 تفکر و روحیه بسیجی مصونیت بخش کشور است  [ يكشنبه، 5 آذر ماه، 1396 ] 150 مشاهده
 رودخانه شاوور لایروبی شد  [ شنبه، 14 مرداد ماه، 1396 ] 497 مشاهده
 شوش با 50 درجه همچنان گرم ترین شهر استان است  [ شنبه، 13 تير ماه، 1394 ] 782 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب