امروز:  جمعه، 28 دي ماه، 1397
Preview Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
اخبار برگزیده شوش

مشکل نقدینگی پگاه برای خرید تجهیزات جدید

راه اندازی وزنه برداری شهرستان شوش

رسمی غلط و مرگبـار

 

چغندرقند کشاورزان شوشی مشتری ندارد

نماینده شوش: هدف اصلی تروریست‌ها صحن مجلس بود

اسامی هیئت مدیره جدید منطقه ویژه اقتصای شوش

هشدار مسئول حراست شبکه بهداشت شوش

جزئیات جدید از قتل هولناک پدر و پسر در شوش

 

بازدید میرشکاک از پروژه های بیمارستان شوش

تکمیل ساخت دو پروژه مهم بیمارستان شوش

جزئیات کشف محموله برنج قاچاق در شهر الوان

چاپ کتاب آموزش و پرورش شوش در گذر تاریخ

نگاهی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان شوش

مرگ دلخراش یک کشاورز در شوش

اداره آموزش‌ و پرورش شوش در احتضار

دستگیری رمال و فالگیر کلاهبردار در شوش

ویژه نامه سالروز شهادت فرمانده شهید صفر احمدی

انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شوش

شهرستان شوش در مسیر توسعه ی سیاسی

شوش و تغییرات مدیریتی

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 2

معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش

دستگیری عوامل ناامنی در منطقه ابراهیم آباد

تغییر در راس آموزش و پرورش شهرستان شوش

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 1

اعلام اسامی پرستاران نمونه شهرستان شوش

ترکیب آینده شورای شهر شوش

وضعیت تعاونی ها در شهرستان شوش

گفت و گو با عبدالحسین چعب رزمنده دوران جنگ

دکتر میرشکاک: برای جوانان شوش افسوس می خورم

 
 
 
 
 
 

اشراف کامل دستگاه قضایی به فضای مجازی شوش

ایجاد 226 فرصت شغلی در شهرستان شوش

شهرداری شوش و حلقه مفقوده آن

نگاهی به عملکرد شورا و شهرداری شوش

اعتراضات پنهانی علیه شاه در کاغذ پارس

ماجرای دبیر ریاضی در شوش که ضد شاه بود

شوش، رضایت و نارضایتی - ورزش

توضیحاتی درباره حضور دکتر میرشکاک در یک جلسه

وجود 20 دور برگردان خطرساز در جاده شوش - اهواز

بیکاری در شوش؛ چالشی بزرگ و فاجعه انگیز

تشکیل یک ائتلاف بزرگ انتخاباتی در شوش

هشدار مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص شوش

 
 

تقدیر ویژه استاندار خوزستان از فرماندار شوش

آغار بازرسی سرزده از ادارات شهرستان شوش

بلاتکلیفی کارکنان بازنشسته نیشکر هفت تپه

عدم پرداخت مطالبات ذرت کاران شهرستان شوش

  کد خبر: 566      ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 24 مهر ماه، 1390 - 03:30   ._PRINT.  ایران اُنا: در شوش از دکتر سید راضی نوری و سید جاسم ساعدی نماینده فعلی شوش به عنوان کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس نهم در این شهرستان نام برده می شود.کاندیداهای احتمالی شوش و دزفول در انتخابات

امید کرد/ ایران اُنا: در حالی که بیش از دو ماه تا نام نویسی کاندیداهای انتخابات مجلس نهم فرصت باقیست، شاهد فعالیتهای سیاسی از جنس انتخابات هستیم و افرادی که خود را جهت انتخابات این دوره مجلس مهیا می کنند در تلاشند تا با ارائه طرحها و برنامه هایی جدید خود را در اذهان عمومی مطرح نمایند.

این روزها در دزفول و حومه شاهد فعالیتهای سیاسی از جنس انتخابات هستیم و افرادی که خود را جهت انتخابات این دوره مجلس مهیا می کنند در تلاشند تا با ارائه طرحها و برنامه هایی جدید خود را در اذهان عمومی مطرح نمایند، در همه محافل ومجالس می توان آنان را دید ، بهرحال امید داریم با هوشیاری مردم شخصی انتخاب شود که به حقیقت دنبال پیشرفت و ترقی کشور و شهرستان دزفول باشد و بر این عقیده هستیم که نماینده شایسته هم باید متعهد وانقلابی و ولایی باشد و هم  دارای تخصص و توانمندی و دارای ارتباط قوی با مسئولان ارشد کشوری باشد . البته امید داریم که بعد از انتخابات نیز شاهد حضور این عزیز در شهر باشیم چون معمولا بعد از انتخابات دیگر سخت است دیدن این دلسوزان شهر!
به گزارش شبکه خبری دزفول ( دز ان ان) بنقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول ، در زیر گوشه ای از فعالیت کاندیداهای انتخابات که خبر دار شدیم به اطلاع می رسانیم:

۱- آقای” سیداحمد آوایی” فعالانه وپرتلاشتر از دوره های قبل خود را مهیا جهت شرکت در این دوره مجلس می کند تا اگر اقبال مردم با وی باشد برای سومین دوره کرسی نمایندگی مردم دزفول را از آن خود نماید.

۲- شنیده شده است که آقای “سید حسن رجبی” که مدتی بعنوان ریاست دادگستری دزفول  و سپس استان اصفهان مشغول خدمت بود این روزها خود را مهیای ورود به انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی می کند تا از دزفول کاندیدا شود. تا کنون چندین جلسه با فعالین فرهنگی و مذهبی و اقشار مختلف شهرستان برگزار کرده است . و طرح و برنامه های خود را ارائه داده است.

۳- آقای “محمدی خادمعلی زاده ” از بسیجیان محله قلعه دزفول که در دولت نهم ودهم از مسئولان ارشد وزارت بهداشت ودرمان بوده است و مدیریتی شایسته  در مدت مسئولیتش از خود نشان داده است این روزها آماده پوشیدن لباس خدمت در پست نمایندگی مجلس است  و جلسات و محافل خود را جهت تبیین برنامه ها  وطرحهای خود آغاز کرده است آخرین جلسه وی در روز پنج شنبه هفتم مهرماه با حضور برخی از  فعالان شهر برگزار شد.

۴- آخرین پستش مدیرکل ستاد بحران وزارت کشور بوده است، آقای ” مهندس قاسمی ” از رزمندگان شهر صفی آباد و از فعالان اوایل انقلاب وجنگ در دزفول بوده است ، مدتها زمزمه آن بود که قراراست فرماندار دزفول شود وی فردی مقتدر در مدیریت است  اکنون خود را آماده رقابت در انتخابات می کند تا کنون جلسات زیادی را برپا کرده است

۵- زمزمه های از حضور حضرت “حجت الاسلام دکتر خسروپناه” در این دوره شنیده شده است وی از اساتید توانای حوزه علمیه قم و برخی دانشگاههای کشور است و اکنون امامت موقت جمعه دزفول را نیز برعهده دارد وی همچنین ریاست موسسه پژوهشی حکمت وفلسفه ایران را برعهده دارد.

۶- مهندس” محمدرضا شافعی نیا” از نیروهای قدیمی جهادسازندگی و رزمندگان دزفول ،که سالها در پستهای کلید وزارت جهاد کشاورزی مشغول خدمت بوده است  و آخرین پست وی مسئول موسسه جهاد استقلال بوده است ،این روزها جلسات زیادی با اقشار مختلف مردم برپا کرده است و دیدارهایی با مردم نقاطق مختلف شهرستان داشته است. فامیل قدیم ایشان ” سایه خفتان” بوده است.

۷- برادر”خادم الحسینی” از نیروهای رزمنده دوران دفاع مقدس و از بچه های شهر صفی آباد می باشد که سالها لباس مقدس پاسداری را برتن داشت و تا همین اواخر در ستاد کل نیروهای مسلح مشغول خدمت بوده است و به تازگی قصد حضور در صحنه انتخابات را دارد.

* شنیده شده است که جلسه ای با حضور اصولگرایان شهر با حضور برخی از کاندیداها برگزار شده است آنطور که ما شنیده ایم تا کنون هیچ یک از کاندیدا قصد ندارند تا صحنه انتخابات را ترک کنند یا به نفع دیگری کنار بروند .

اما در شوش که به نظر می رسد تلاش برای رسیدن به وحدت حداکثری در بین بخشی از اصولگرایان شهرستان شوش برای دستیابی به اجماع و حضور در صحنه انتخابات مجلس نهم از این حوزه انتخابیه با کاندیدای واحد نتیجه داده است با این وجود جمعی از نیروهای فرهنگی و سیاسی شهرستان این روزها بیش از پیش فعال شده اند و جهت انتخابات مجلس جلسات منظمی را برگزار می کنند این افراد که افرادی فعال و نام آشنا در شهرند تا کنون جلسات مختلفی را با اکثر چهره های سرشناس و کاندیداهای  دوره های گذشته برگزار کرده اند و با نیروهای مطیع مقام عظمای ولایت در شوش  رایزنی های مختلفی صورت داده اند، در تلاش هستند تا بتوانند در بین اکثریت جریانات و گروه های وفادار به نظام اسلامی در شوش وحدتی را احیا نماید.

این جمع بر این باوراست که تعدد کاندیدا سبب شکستن رای خواهد شد و نماینده منتخب با رای کمی ممکن است وارد مجلس شود.

در شوش علاوه بر سید جاسم ساعدی نماینده فعلی شوش در مجلس شورای اسلامی از دکتر سید راضی نوری نیز به عنوان کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس نهم در این شهرستان نام برده می شود.

بر پایه این گزارش هر چند حضور دکتر نوری در انتخابات این دوره قطعی به نظر می رسد و از وی به عنوان کاندیدای مطرح اکثریت اصولگرایان شهرستان شوش یاد می شود اما باید منتظر شرایط آینده بود.

قطعاً طی فرصت باقیمانده تا ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس نهم در شوش تحولات مهمی صورت خواهد گرفت، که از جمله آن تلاش برای تشکیل جبهه مدافعان ولایت شهرستان شوش که چند روز گذشته یکی از اصلی ترین حامیان سید راضی نوری در انتخابات مجلس هشتم و احتمالاً نهم  این مطلب را رسانه ای نمود، تصمیم علی رحیمی فر و عبدالناصر میرشکاک چهره های سرشناس و کاندیداهای دوره گذشته شوش در خصوص انتخابات مجلس نهم و ... می باشند.

معاون خبر و سردبیر  شبکه شوش طی روزهای آینده راهبرد این رسانه در خصوص انتخابات مجلس نهم و چکونگی انتشار مطالب مرتبط با این مسئله را برای مخاطبان محترم تشریح خواهد کرد.


 امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع   مجاز است.


  
  ._PRINT.   Share

مرتبط باموضوع :

 راه هایی برای توسعه ی گردشگری در شوش  [ پنجشنبه، 22 مهر ماه، 1389 ] 6073 مشاهده
 ریل باس در رباط کریم توقف می کند  [ سه شنبه، 21 مهر ماه، 1394 ] 488 مشاهده
 اسرار یک ازدواج موفق و ماندگار  [ شنبه، 26 مهر ماه، 1393 ] 734 مشاهده
 نمایشگاهی که بوی بهار نمی‌دهد  [ شنبه، 21 اسفند ماه، 1389 ] 9451 مشاهده
 آغاز برنامه اصولگرایان برای انتخابات ۹۸  [ سه شنبه، 11 دي ماه، 1397 ] 37 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب