امروز:  شنبه، 29 دي ماه، 1397
Preview Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
اخبار برگزیده شوش

مشکل نقدینگی پگاه برای خرید تجهیزات جدید

راه اندازی وزنه برداری شهرستان شوش

رسمی غلط و مرگبـار

 

چغندرقند کشاورزان شوشی مشتری ندارد

نماینده شوش: هدف اصلی تروریست‌ها صحن مجلس بود

اسامی هیئت مدیره جدید منطقه ویژه اقتصای شوش

هشدار مسئول حراست شبکه بهداشت شوش

جزئیات جدید از قتل هولناک پدر و پسر در شوش

 

بازدید میرشکاک از پروژه های بیمارستان شوش

تکمیل ساخت دو پروژه مهم بیمارستان شوش

جزئیات کشف محموله برنج قاچاق در شهر الوان

چاپ کتاب آموزش و پرورش شوش در گذر تاریخ

نگاهی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان شوش

مرگ دلخراش یک کشاورز در شوش

اداره آموزش‌ و پرورش شوش در احتضار

دستگیری رمال و فالگیر کلاهبردار در شوش

ویژه نامه سالروز شهادت فرمانده شهید صفر احمدی

انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شوش

شهرستان شوش در مسیر توسعه ی سیاسی

شوش و تغییرات مدیریتی

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 2

معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش

دستگیری عوامل ناامنی در منطقه ابراهیم آباد

تغییر در راس آموزش و پرورش شهرستان شوش

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 1

اعلام اسامی پرستاران نمونه شهرستان شوش

ترکیب آینده شورای شهر شوش

وضعیت تعاونی ها در شهرستان شوش

گفت و گو با عبدالحسین چعب رزمنده دوران جنگ

دکتر میرشکاک: برای جوانان شوش افسوس می خورم

 
 
 
 
 
 

اشراف کامل دستگاه قضایی به فضای مجازی شوش

ایجاد 226 فرصت شغلی در شهرستان شوش

شهرداری شوش و حلقه مفقوده آن

نگاهی به عملکرد شورا و شهرداری شوش

اعتراضات پنهانی علیه شاه در کاغذ پارس

ماجرای دبیر ریاضی در شوش که ضد شاه بود

شوش، رضایت و نارضایتی - ورزش

توضیحاتی درباره حضور دکتر میرشکاک در یک جلسه

وجود 20 دور برگردان خطرساز در جاده شوش - اهواز

بیکاری در شوش؛ چالشی بزرگ و فاجعه انگیز

تشکیل یک ائتلاف بزرگ انتخاباتی در شوش

هشدار مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص شوش

 
 

تقدیر ویژه استاندار خوزستان از فرماندار شوش

آغار بازرسی سرزده از ادارات شهرستان شوش

بلاتکلیفی کارکنان بازنشسته نیشکر هفت تپه

عدم پرداخت مطالبات ذرت کاران شهرستان شوش

  کد خبر: 6855      ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 7 اسفند ماه، 1393 - 03:30   ._PRINT.  تهران - ایران اُنا: فعالان بازار همچنان به روزهای باقیمانده از سال 93 امیدوارند و چشم به راه مشتریان مانده‌اند تا شاید در این دو سه هفته پایانی، خرید و فروش کمی رونق بگیرد.قیمت خودروهای صفر با مدل 94 در بازار

در شرایطی که تنها سه هفته به پایان سال 93 باقی مانده، بازار خودرو هنوز هم رنگ و بوی رونق را به خود نگرفته و نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت همچنان از رکود می‌گویند. به گفته آنها، ازآنجاکه قدرت خرید مشتریان پایین آمده، بسیاری از آنها توان خرید خودرو نو را ندارند و ترجیح می‌دهند با همان خودرو قدیمی خود تردد کنند یا همچنان دست به دامان وسایل حمل‌و‌نقل عمومی شوند. 

با این حال فعالان بازار همچنان به روزهای باقیمانده از سال 93 امیدوارند و چشم به راه مشتریان مانده‌اند تا شاید در این دو سه هفته پایانی، خرید و فروش کمی رونق بگیرد.

 تفاوت قیمت به خاطر پلاک

اما سری به بازار بزنیم و ببینیم اوضاع قیمت‌ها در هفته جاری به چه شکل بوده است. آن طور که فعالان بازار می‌گویند، با توجه به ورود خودروهای پلاک 94 به بازار، اختلاف قیمت میان این مدل از خودروها با مدل‌های 93 به چشم می‌آید. به گفته آنها، در حال حاضر، از قیمت خودروهای پلاک 93 کاسته شده و پلاک 94 ها نیز رشد قیمت داشته اند. اوضاع به شکلی است که هم‌اکنون اختلاف قیمتی حتی یک میلیون تومانی میان مدل‌های 93 و 94 برخی خودروها وجود دارد.  

به گفته نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت، در حال حاضر پژو 206  تیپ 5 با قیمتی برابر با 36 میلیون و 800 هزار تومان در مدل 94 خود خرید و فروش می‌شود و این در حالی است که پلاک 93 آن را می‌توان با قیمتی زیر 36 میلیون تومان خرید. همچنین پژو 206 صندوقدار V8 نیز که پیش تر 37 میلیون تومان قیمت داشت، در حال حاضر با قیمتی برابر با 37 میلیون و 300 هزار تومان در مدل 94 خود به فروش می‌رسد. قیمت مدل 93 این خودرو نیز نسبت به پلاک 94 آن ارزان‌تر است.

در بین دیگر پژویی‌های ایران خودرو اما پژو 405 مدل SLX قیمتی برابر با 31 میلیون و 600 هزار تومان دارد که این موضوع از تثبیت قیمت این خودرو در هفته جاری حکایت می‌کند. همچنین پژو 405 جدید در مدل GLX نیز 29 میلیون و 200 هزار تومان قیمت دارد که نشان می‌دهد این محصول هم تغییر قیمتی در هفته جاری نداشته است. ایران خودرو هنوز مدل 94 پژو 405 را روانه بازار نکرده و از همین رو 405 فعلا با یک قیمت در بازار خرید و فروش می‌شود. از سوی دیگر اما پژو پارس هم که هنوز مدل‌های 94 آن به بازار نیامده، این هفته در مدل سال تثبیت قیمت را تجربه کرد، اما نوع داشبورد جدید آن گران شد. در حال حاضر پارس سال قیمتی برابر با 36 میلیون و 500 هزار تومان دارد و ایران خودرو هنوز پلاک 94 این محصول را به بازار نداده است.

در بین دیگر خودروهای بازار، سمند LX  نیز با افزایش قیمت 300 هزار تومانی روبه‌رو شده و در حال حاضر قیمتی برابر با 30 میلیون و 400 هزار تومان دارد. سمند سورن نیز اما تغییری نداشته و با همان قیمت  36 میلیون و 100 هزار تومان قبلی به فروش می‌رسد.   

اما از بازار تیبا هم خبر می‌رسد که این خودرو هم‌اکنون قیمتی برابر با 24 میلیون و 200 هزار تومان دارد. تیبا نیز جزو خودروهایی است که با توجه به عرضه مدل‌های 94، قیمتی دوگانه را در بازار به خود می‌بیند. آن طور که فعالان بازار می‌گویند، هم‌اکنون می‌توان تیبای پلاک 93 را با قیمتی معادل 23 میلیون و 600 هزار تومان خرید.  همچنین رانا هم که معمولا روزهای با ثباتی را در بازار سپری می‌کند، این هفته با افزایشی 100 هزار تومانی روبرو شده و در حال حاضر 32 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  

از بازار پراید، اما خبر می‌رسد که تفاوت قیمت  میان پلاک 93 و 94 این خودرو به چشم می‌آید. به گفته نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت، هم‌اکنون پراید در مدل 131 قیمتی برابر با 20 میلیون و 300 هزار تومان دارد و این در حالی است که پلاک 93 آن را می‌توان با 19 میلیون و 500 هزار تومان نیز خریداری کرد. مدل 132 و پلاک 94 پراید هم در حال حاضر قیمتی برابر با 20 میلیون و 500 هزار تومان دارد، اما قیمت پلاک 93 آن کمتر است. به گفته فعالان بازار،  پراید 111 در مدل 94 خود قیمتی برابر با  20 میلیون و 700 هزار تومان دارد.

اما سری هم به تندر-90 بزنیم، خودرویی که هنوز مدل‌های پلاک 94 آن به بازار نیامده‌ است. در حال حاضر،  تندر 90 مدل E2 پارس خودرو با قیمت 43 میلیون و 200 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد که این قیمت از ثبات آن حکایت دارد. همچنین پارس تندر نیز با توجه به تثبیت قیمتی که داشته، در حال حاضر 44 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. این در شرایطی است که تندر-90 اتومات این هفته با افتی 500 هزار تومانی روبرو شده و هم‌اکنون 56 میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو طی هفته‌های اخیر، حدود دو میلیون تومان ارزان شده است. در مورد دیگر خودروهای بازار اما نمایشگاه‌داران به قیمت سراتوهای مونتاژی سایپا اشاره کرده و از ثبات آنها می‌گویند. بر این اساس، هم‌اکنون سراتوی دنده معمولی قیمتی برابر با 75.5 میلیون تومان دارد و برای خرید مدل اتومات نیز باید 93 میلیون تومان هزینه کرد. 

لازم به ذکر است هم اکنون خودرو دنا در محدوده 49 تا 51 میلیون تومان در حال خرید و فروش می باشد . امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع   مجاز است.


  
  ._PRINT.   Share

مرتبط باموضوع :

 تک نرخی شدن بنزین در دولت نهایی شد  [ يكشنبه، 3 خرداد ماه، 1394 ] 549 مشاهده
 دولت رسما با ارز مرجع خداحافظی کرد  [ دوشنبه، 10 تير ماه، 1392 ] 704 مشاهده
 پرداخت وام 15 میلیون تومانی ازدواج از فردا  [ دوشنبه، 18 دي ماه، 1396 ] 172 مشاهده
 جزئیات مصوبه دولت درباره خرید ذرت و جو  [ سه شنبه، 31 فروردين ماه، 1395 ] 266 مشاهده
 قیمت موتورسیکلت 15 درصد افزایش می‌یابد  [ شنبه، 11 دي ماه، 1395 ] 413 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب