امروز:  جمعه، 29 تير ماه، 1397
Preview Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
اخبار برگزیده شوش

مشکل نقدینگی پگاه برای خرید تجهیزات جدید

راه اندازی وزنه برداری شهرستان شوش

رسمی غلط و مرگبـار

 

چغندرقند کشاورزان شوشی مشتری ندارد

نماینده شوش: هدف اصلی تروریست‌ها صحن مجلس بود

اسامی هیئت مدیره جدید منطقه ویژه اقتصای شوش

هشدار مسئول حراست شبکه بهداشت شوش

جزئیات جدید از قتل هولناک پدر و پسر در شوش

 

بازدید میرشکاک از پروژه های بیمارستان شوش

تکمیل ساخت دو پروژه مهم بیمارستان شوش

جزئیات کشف محموله برنج قاچاق در شهر الوان

چاپ کتاب آموزش و پرورش شوش در گذر تاریخ

نگاهی به جاذبه‌های گردشگری شهرستان شوش

مرگ دلخراش یک کشاورز در شوش

اداره آموزش‌ و پرورش شوش در احتضار

دستگیری رمال و فالگیر کلاهبردار در شوش

ویژه نامه سالروز شهادت فرمانده شهید صفر احمدی

انتصاب سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شوش

شهرستان شوش در مسیر توسعه ی سیاسی

شوش و تغییرات مدیریتی

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 2

معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش

دستگیری عوامل ناامنی در منطقه ابراهیم آباد

تغییر در راس آموزش و پرورش شهرستان شوش

نگاهی به عملکرد فرماندار شهرستان شوش - 1

اعلام اسامی پرستاران نمونه شهرستان شوش

ترکیب آینده شورای شهر شوش

وضعیت تعاونی ها در شهرستان شوش

گفت و گو با عبدالحسین چعب رزمنده دوران جنگ

دکتر میرشکاک: برای جوانان شوش افسوس می خورم

 
 
 
 
 
 

اشراف کامل دستگاه قضایی به فضای مجازی شوش

ایجاد 226 فرصت شغلی در شهرستان شوش

شهرداری شوش و حلقه مفقوده آن

نگاهی به عملکرد شورا و شهرداری شوش

اعتراضات پنهانی علیه شاه در کاغذ پارس

ماجرای دبیر ریاضی در شوش که ضد شاه بود

شوش، رضایت و نارضایتی - ورزش

توضیحاتی درباره حضور دکتر میرشکاک در یک جلسه

وجود 20 دور برگردان خطرساز در جاده شوش - اهواز

بیکاری در شوش؛ چالشی بزرگ و فاجعه انگیز

تشکیل یک ائتلاف بزرگ انتخاباتی در شوش

هشدار مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص شوش

 
 

تقدیر ویژه استاندار خوزستان از فرماندار شوش

آغار بازرسی سرزده از ادارات شهرستان شوش

بلاتکلیفی کارکنان بازنشسته نیشکر هفت تپه

عدم پرداخت مطالبات ذرت کاران شهرستان شوش

  کد خبر: 7168      ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1394 - 03:30   ._PRINT.  شوش - ایران اُنا: دومین جلسه ی هم اندیشی به منظور برگزاری دومین همایش استانی روز جهانی مطبوعات با محوریت « آزادی مطبوعات در چارچوب قانون » در دفتر انجمن روزنامه نگاران شهرستان شوش برگزار شد.جلسه هم اندیشی همایش روز جهانی مطبوعات

به گزارش ایران اُنا از شوش، در این جلسه ابتدا رئیس انجمن روزنامه نگاران گزارشی از نحوه ی برگزاری اولین همایش روزجهانی مطبوعات را تشریح نمود و در این راستا گفت : تا قبل از سال 1392 وقتی به تقویم های میلادی و هجری شمسی نگاه می کردم در هیچ شهری از استان خوزستان برگزاری  همایشی به همین مناسبت را مشاهده نکردم لذا تصمیم گرفته شد در کنار همایش های « تجلیل از زوج های خبرنگار ـ تجلیل از چهره های ماندگار خبر و اطلاع رسانی ـ تجلیل از شهدای خبرنگار ـ تجلیل از دانشجویان خبرنگار ـ روز خبرنگار ـ کارگاه آموزش خبرنگاری ـ همایش روز قلم با عنوان در سوگ قلم و .... » چنین همایشی را در سطح استانی برگزار کنیم که در دوره ی اول با حضور دکتر محمد جوروند یکی از مؤسسان انجمن روزنامه نگاران و رئیس جدید اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهواز با همکاری کانون تبلیغاتی قاصدک برگزار شد و اکنون دور هم جمع شده ایم تا برای همایش دوم برنامه ریزی کنیم .

 

شریف احمدی رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ضمن تجلیل از رئیس ، هیئت مدیره ، بازرسان و اتاق فکر انجمن روزنامه نگاران که از ابتدای سال 1394 همانند سال قبل فعال و پویا آغاز کرده و برای اولین باید با اعزام اکیپ خبرنگاران به روستای عنکوش تحت عنوان جهادگران خبر ، بازتاب مثبتی هم بین مسئولین و هم مردم داشته و این مرهون زحمات این جمع است .

 

برهان زبیدی عضو اتاق فکر انجمن روزنامه نگاران و معاون پایگاه خبری تحلیلی ایران انا دعوت از سخنرانی در سطح کشور و یا استان را مطرح کرد و عنوان نمود : پیشنهاد می دهم  علاوه بر اطلاع رسانی این همایش از طریق کلیه ی نشریات متنی و مجازی ، از یک سخنران مطرح در سطح کشور یا استان که شناخته شده باشد دعوت کنیم تا به عنوان یک برند در جمع ما حضور داشته باشد حتی اگر این سخنران غیر تخصصی باشد .

 

جعفردیناروند رئیس مرکز بررسی های اجتماعی ایران انا و کارگروه تخصصی آسیب های اجتماعی انجمن روزنامه نگاران  نوآوری و خلاقیت را مطرح نمود و در این راستا خاطر نشان کرد : علاوه بر این که می بایست نقاط ضعف  گام اول را بر طرف کنیم که در این دوره شاهد ضعف های تکراری نباشیم ، از نظر من اگر حتی در انتخاب سخنرانان  نوآوری کنیم و از کسانی  دعوت کنیم که در همایش های قبلی انجمن از آنها استفاده نکرده ایم و تأکید من  این است که حتی المقدر در کنار سخنرانی های مسئولین شهری و استانی یک سخنران از پیکره ی انجمن روزنامه نگاران هم در نظر گرفته شود .

 

هوشنگ سالاری مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی آوای شوش استفاده از یک کلیپ را با موضوع و هدف همایش پیشنهاد داد و گفت : در دوره های گذشته  در بعضی مواقع شاهد بوده ایم که از کلیپ هایی استفاده شده که فقط به معرفی اشخاص انجمن روزنامه نگاران بسنده شده و هیچ جایگاهی برای معرفی شوش درنظر گرفته نشده است و اگر قرار است سخنرانی مطرح و یا میهمانان ویژه ای در این همایش حضور داشته باشد از کلیپی استفاده گردد که به معرفی شوش بپردازد .

 

شهلا حجازی از اعضای فعال انجمن روزنامه نگاران  با مطرح کردن جلسات نقد و بررسی پس از هر همایش  ، تصیرح نمود : با استفاده از  فرم نظرسنجی و توزیع آن بین مدعوین و اعضای انجمن انجمن روزنامه نگاران و همچنین مسئولین محلی می توان حداکثر پس از 48 ساعت جلسه ی نقد و بررسی را برگزار نمود تا  در دوره های بعد آن همایشی را برگزار کنیم که عامه پسند باشد .

 

علیرضا کریمی ، منشی و رئیس کارگروه تخصصی تاریخ و باستان شناسی انجمن روزنامه نگاران ضمن تأیید پیشنهاد جعفر دیناروند مبنی بر استفاده از نیروهای کارآمد انجمن روزنامه نگاران عنوان نمود : وقتی که ما 15 کارگروه تخصصی در اتاق فکر خود داریم  ، در کنار سخنرانی مسئولین در هر همایش می بایست به نوبت از وجود آنها بهرمند شویم .

 

شریف احمدی رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی به  پیشنهادات مطرح شده احترام گذاشت و گفت : از این که می بینم بخشی از اتاق فکر انجمن روزنامه نگاران برای برگزاری یک همایش ریزبینانه به فکر بالا بردن سطح کیفی اجرا همایش هستند به خود می بالم و هر تصمیمی که در این جلسه گرفته شود را قبول داشته و بخشی را که به اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد را انجام خواهم داد .

 

سید مهدی موسوی گزارشگر شبکه ی بین المللی الاهواز برای به روی آنت رفتن این همایش گفت : اگر ما قصد آن را داریم که این همایش علاوه بر انعکاس در سیمای مرکز خوزستان  ، در شبکه های سراسری و بین المللی نیز پوشش داده شود  پیشنهاد می دهم با مطرح کردن موضوع این همایش یکی از چهره های شاخص استان خوزستان را برای سخنرانی دعوت کنید .

 

دکتر عبدالجیل بیلاوی عضو شورای اسلامی شهر شوش و اتاق فکر انجمن روزنامه نگاران استفاده از یک شخصیت به عنوان یک برند حتی اگر سخنرانی نداشته باشد را حائز اهمیت دانست و گفت : هدف ما باید این باشد که این برنامه در شبکه های سراسری پوشش داده شود ، لذا پیشنهاد می دهم علاوه بر حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از بین « حجت الاسلام  شفیعی ؛  کعبی  ـ  دکتر حیدری و مهندس خبیر معاونت سیاسی امنیتی استانداری خوزستان » یک نفر برگزیده شود تا از وی دعوت به عمل آید .

 

سرانجام پس از بحث و بررسی و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید :

 

ـ مقرر گردید که عباس کرم الهی به عنوان دبیر همایش و مجری برنامه تقبل مسئولیت کند .

 

ـ مقرر گردید که دکتر عبدالجلیل بیلاوی عضو اتاق فرمان انجمن روزنامه نگاران و عضو شورای اسلامی شهر شوش به عنوان سخنران بومی در کنار سایر سخنرانان به مدت 10 دقیقه پیرامون آزادی مطبوعات در چار چوب قانون و تفاوت نقد و تخریب به ایراد سخنرانی بپردازد .

 

ـ مقرر گردید که روابط عمومی شهرداری شوش طراحی ـ چاپ و نصب چهار بنر در نقاط مهم شهر را به عهده بگیرد .

 

ـ مقررگردید که شورای اسلامی شهر و شهرداری پذیرایی ـ بروشور معرفی شوش  و پکیج آموزشی 300 نفر مدعوین را تقبل  نماید .

 

ـ مقرر گردید که هوشنگ سالاری مدیر مسئول پایگاه خبری آواری شوش مسئولیت ساخت و پخش یک کلیپ 5 دقیقه ای و همچنین فرم نظر سنجی از مدعوین ر ا بر عهده بگیرد .

 

ـ مقرر گردید که رضا ذاکری سربازرس انجمن روزنامه نگاران نسبت به حضور فیلمبردار و عکاس را به عهده بگیرد .

 

ـ مقرر گردید که امور مساجد اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی  با یکی از قاریان برجسته نسبت به حضور در همایش هماهنگی های لازم را به عمل آورد .

 

ـ مقرر گردید که مسئولین پذیرایی لباس متحدالشکلی بپوشند .

 

شایان ذکر است دومین همایش استانی روزجهانی مطبوعات ، روز دوشنبه مورخ 1394/2/14 ساعت 21:30 به مدت دو ساعت در تالار نیایش برگزار شود و  روز شنبه 12 اردیبهشت ساعت 9 صبح سومین و آخرین جلسه به منظور هماهنگی های نهایی در دفتر انجمن روزنامه نگاران تشکیل گردد .

گزارش از خبرنگار ایران اُنا: مهدی کرم الهی امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع   مجاز است.


  
  ._PRINT.   Share

مرتبط باموضوع :

 فراخوان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شوش  [ يكشنبه، 8 آذر ماه، 1394 ] 506 مشاهده
 راهپیمایی روز قدس امسال متفاوت تر است  [ پنجشنبه، 18 تير ماه، 1394 ] 502 مشاهده
 برگزاری جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی شوش  [ چهارشنبه، 20 آبان ماه، 1394 ] 708 مشاهده
 جزئیات جدید از منطقه ویژه اقتصادی شوش  [ دوشنبه، 7 تير ماه، 1395 ] 269 مشاهده
 درگذشت پدر شهيد هادي گله دار  [ سه شنبه، 28 آذر ماه، 1396 ] 155 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب