تاریخ : يكشنبه، 10 بهمن ماه، 1395
موضوع :

ایجاد 226 فرصت شغلی در شهرستان شوش

شوش - ایران اُنا: مهندس رضا نجاتی فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان شوش برنامه های دهه فجر در سطح مناطق شهری و روستایی شوش را تشریح کرد.فرماندار شهرستان شوش از اجرای بیش از 800 برنامه فرهنگی، هنری، بصیرتی و عمرانی در دهه ی مبارک فجر این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ایران اُنا از روابط عمومی فرمانداری شوش، "رضانجاتی" فرماندار این شهرستان  با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی چند طرح و پروژه عمرانی در ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد:13 طرح عمرانی ، خدماتی ، رفاهی ، آموزشی ، بهداشتی ، و نیز کشاورزی آماده بهره برداری می باشند.
 
وی اعتبار هزینه شده برای این طرح ها را بالغ بر 120 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:این طرح ها در مناطق شهری و روستایی شهرستان شوش اجرا شده اند.
 
"نجاتی" گفت:با افتتاح این پروژه ها 226 فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در بخش های مختلف شهرستان شوش ایجاد می شود.
 
وی با تشریح دیگر برنامه های دهه فجر در سطح مناطق شهری و روستایی شوش بیان کرد:ستاد دهه فجر این شهرستان در قالب 17 کمیته تشکیل شده و برنامه های مختلفی تدارک دیده شده است.
 
فرماندار شوش نواختن زنگ انقلاب، دیدار با امام جمعه، رژه موتوری،حرکت نمادین تاکسی های شهری ، یادوراه شهدا ، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی، جشنواره فرهنگی وهنری محلی ،دیدار با خانواده معظم شهدا ، غبارروبی مزار شهدا و آماده سازی و آذین بندی فضای شهر و خیابان ها را از برنامه های شاخص ایام دهه فجر در سطح شهرستان شوش عنوان کرد.
 
نجاتی ضمن دعوت آحاد مردم شهرستان شوش به شرکت در راهپیمایی یوم الله22بهمن افزود:حضور پرشور مردم در این راهپیمایی مقدمه ای تاثیر گذار برای حضور حماسی در انتخابات اردیبهشت ماه 96 می باشد.
منبع این مقاله : :خبرگزاری ایران انا
آدرس این مطلب : http://iranona.com/11381/-ایجاد-226-فرصت-شغلی-در-شهرستان-شوش-10-11-1395