تاریخ : شنبه، 23 بهمن ماه، 1395
موضوع : ورزشی,اخبار شوش

دکتر میرشکاک: برای جوانان شوش افسوس می خورم

شوش - ایران اُنا: دکتر عبدالناصر میرشکاک معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول با انتقاد از وضعیت سالن ورزشی یادگار امام (ره)، اظهار داشت: برای جوانان شوش افسوس می خورم که چرا این سالن هیچ تغییر و تحولی  نداشته است ؟، در حالی که رسیدگی به جوانان از نان شب هم واجب تر است.به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اولین فستیوال بزرگ فرهنگی ورزشی پارکور شوش در سالن یادگار امام(ره) برگزار شد.

به گزارش ایران اُنا از شوش، این فستیوال جهت حمایت از مؤسسه ی مردمی حمایت از بیماران سرطانی(مهرورزان شوش) و مؤسسه ی خیریه ی آورای امید (انجمن ناشنوایان) با حضور « دکتر عبدالناصر میرشکاک معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول ـ رشید هدایت خواه رئیس اداره ی ورزش و جوانان ، مهندس سعید مهرپرور نایب رئیس شورای اسلامی شهر شوش ـ عبدالرضا لالوند رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر ـ رقیه محمودی معاونت تعاون ، محمد دیناروند کارشناس هنری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی ، صادق اسماعیلی رئیس دفتر هنرهای نمایشی ، رئیس انجمن روزنامه نگاران و جمعی از ورزشکاران ، هنرمندان و خبرنگاران با شعار » مواد مخدر ویرانگر بنیاد خانواده است ـ شهروند سالم و شهر سالم » برگزار شد.

دکتر عبدالناصر میرشکاک معاون توسعه و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول با توجه به این که از فرزندان شهرستان شوش است در سخنرانی کوتاه خود از وضعیت موجود در سالن یادگار امام (ره) انتقاد کرد.

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این خصوص اظهار داشت: زمانی که مسئولیت کاری ام در این شهرستان بود و به این اندازه اضافه وزن نداشتیم برای ورزش به همین سالن می آمدم و امروز که دوباره وارد این سالن شدم برای جوانان شوش افسوس می خورم که چرا این سالن هیچ تغییر و تحولی  نداشته است ؟ در حالی که رسیدگی به جوانان از نان شب هم واجب تر است.

دکتر میرشکاک تاکید کرد: داشتن یک سالن مجلل و با استاندارهای بین المللی قطعا بهتر از داشتن چند سالن غیر استاندارد می باشد و امیدوارم که کارشناسان به این موضوع توجه داشته باشند.

بر پایه این گزارش، از دیگر برنامه هایی که در این فستیوال برگزار شد می توان به « حرکات نمایشی پارکور ـ اسکیت ـ کشتی پهلوانی ـ ووشو و... در بخش ورزش »، خوانش شعر حماسی مصطفی رحیم خانی ـ اجرای نمایش توسط مصطفی کرمی و مهدی شوهانی از طرف گروه تئاتر اندیشه ، اجرای ترانه توسط یکی از خوانندگان بومی انجمن موسیقی و .. در بخش فرهنگی و هنری » اشاره کرد.

 


گزارش و تصاویر از عباس کرم الهی - شوش نیوز
منبع این مقاله : :خبرگزاری ایران انا
آدرس این مطلب : http://iranona.com/11461/-دکتر-میرشکاک:-برای-جوانان-شوش-افسوس-می-خورم-23-11-1395