تاریخ : چهارشنبه، 27 بهمن ماه، 1395
موضوع : اخبار اهواز

تقدیر مدیرکل کمیته امداد از هلال احمر استان

اهواز - ایران اُنا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان از تلاش های جمعیت هلال احمر استان خوزستان در راستای توانمندسازی اقشار آسیب پذیر این استان تقدیر کرد.نشست صمیمانه مدیرکل و معاونین کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با دکتر علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش ایران اُنا از اهواز، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان در این نشست از تلاش های جمعیت هلال احمر استان خوزستان در راستای توانمندسازی اقشار آسیب پذیر این استان تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، طرح توانمندسازی اقشار آسیب پذیر در دو سال گذشته توسط جمعیت هلال احمر استان خوزستان با عنوان محرومیت زدایی و پس از شناسایی مناطق محروم در 10 نقطه از استان اجرا شد و برکات زیادی به همراه آورد.

دکتر علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان پیش تر عنوان کرده بود که با گسترش برنامه‌های محرومیت زدایی، هدف حمایت از سلامت و زندگی انسان‌ها تحقق می یابد.

این مقام مسئول افزوده بود: این طرح به منظور ارائه خدمت و حمایت از دانش آموزان کم برخوردار، زنان بی سرپرست، سالمندان، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، مراکز ترک اعتیاد، مردم حاشیه شهر، خانواده های زندانی و اقشار نیازمند در مناطق محروم با همکاری خیرین و نیکوکاران اجرا می شود.
منبع این مقاله : :خبرگزاری ایران انا
آدرس این مطلب : http://iranona.com/11483/-تقدیر-مدیرکل-کمیته-امداد-از-هلال-احمر-استان-27-11-1395