تاریخ : دوشنبه، 2 اسفند ماه، 1395
موضوع : اخبار شوش

معارفه سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش

شوش - ایران اُنا: مجتبی دیناروند رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شوش تاکید کرد: مسلما نظام اسلامی و مردمی ما قوی تر از آن است که یک عده بخواهند با کارهای سخیف و کوچک و به دور از شان انسانی آن را دچار مشکلی کنند.رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شوش:
 
اجازه نمی دهیم کسانی با اسم فتنه بخواهند جوانان و دلسوزان شوش را به حاشیه برانند تا به منافع خود برسند/ فتنه یعنی شعار دروغ دادن و مردم را ناامید کردن/ کسانی که زبان و دلشان یکی نیست، بر روی زبانشان اسم خدا و نظام است اما به دنبال اهداف پلید خودشان هستند قطعا فتنه هستند/ ما همیشه تابع بیانات مقام معظم رهبری هستیم
 
مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش شوش، در سالن امور تربیتی این شهر برگزار شد.
 
به گزارش ایران اُنا از شوش، در این مراسم از خدمات مجتبی دیناروند رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شوش قدردانی و عبدالله رحیم خانی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.
 
رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شوش در مراسم تودیع خود گفت: در روز معارفه بنده نماینده محترم من را فتنه خطاب نمود درحالی که بنده با وجود اینکه مسوولیت ستاد مهندس موسوی را داشتم اما در هیچ کدام از تجمعات بعد از انتخابات حضور نداشتم و هرگز این اقدامات را تایید نکردم. ما دلسوزان نظام هستیم.
 
مجتبی دیناروند افزود: ما معلمان موظف به رعایت اخلاق و کرامت انسانی هستیم و هرمعلمی خود را موظف به رعایت اخلاق نداند راه را اشتباه آمده است ؛ از همین رو است ک معلمان به اتفاق معارفه اینجانب پاسخ مناسبی داشتند.
 
وی ادامه داد: ما همیشه تابع بیانات مقام معظم رهبری هستیم اما اجازه نمی دهیم کسانی بخواهند از این تعابیر کهنه سواستفاده کنند. اجازه نمی دهیم با اسم فتنه بخواهند جوانان و دلسوزان این سرزمین و این شهر را به حاشیه برانند تا به منافع خود برسند.
 
رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شوش خاطرنشان کرد: از نظر من فتنه یعنی اینکه شعار دروغ دادن ، مردم را ناامید کردن ، کسی که موجب دلسردی مردم از نظام شود فتنه است خواه به هر شکلی باشد. کسانی که حرف مردم را نمی شنوند و در لوای اسلام و نظام به ارزش های اسلام و نظام لطمه می زنند کسانی که زبان و دلشان یکی نیست، بر روی زبانشان اسم خدا و نظام است اما به دنبال اهداف پلید خودشان هستند و با اعمالشان به مردم و نظام ضربه می زنند قطعا فتنه هستند. کسانی که بیت المال را غارت می کنند و کسانی که با سکوتشان آنها را همراهی می کنند فتنه هستند . کسانی که بیکاری و اعتیاد به این مملکت تحمیل کردند مسوولینی که با اعمالشان این مفاسد را به وجود آوردند فتنه هستند.
 
دیناروند در همین خصوص تصریح کرد: البته که کسانی که عکس حضرت امام را پاره کردند و کسانی که آنهارا برای این کار تحریک کردند، کسانی که نظم عمونی را به هم زدند هم قطعا فتنه هستند و ما محکوم می کنیم، اما نباید از کنار کسانی که کاسب کارانه به دنبال تحریم این مملکت هستند تا بتوانند جیب های خودشان و فرزندانشان را پر پول کنند آنها هم فتنه هستند. 
 
وی خاطرنشان کرد: بنده امیدوارم خدا توفیق دهد برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوانیم گام برداریم و سربازانی کوچک برای اهداف بزرگ نظام و کشورمان باشیم.
 
رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شوش بیان داشت: مسلما نظام اسلامی و مردمی ما قوی تر از آن است که یک عده بخواهند با کارهای سخیف و کوچک و به دور از شان انسانی آن را دچار مشکلی کنند…
 
بر پایه این گزارش، مجتبی دیناروند رئیس سابق اصلاح طلب و حامی دولت آموزش و پروش شوش پس از پانزده ماه ریاست بر این اداره برکنار شد.
 
این در حالی است که بنا به شهادت اکثریت فرهنگیان شهرستان شوش کارنامه دیناروند در این پانزده ماه بسیار درخشان تر از حد تصور بوده است.
منبع این مقاله : :خبرگزاری ایران انا
آدرس این مطلب : http://iranona.com/11511/-معارفه-سرپرست-جدید-اداره-آموزش-و-پرورش-شوش-2-12-1395